Haber

İnternetin Sultanlarını Tebrik Eden Kullanıcı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a İsyan Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalinde Sırbistan’ı 3-2 mağlup eden Filenin Sultanlarını hem arayarak hem de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tebrik etti. Bir kullanıcı, İnternetin Sultanlarını tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a isyan etti.

Filenin Sultanları, 2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalinde Sırbistan’ı 3-2 mağlup ederek tarih yazdı ve kupayı Türkiye’ye getirdi.

Ama bu gurur verici tablodan ziyade Ebrar Karakurt’un özel hayatını konuştuk. Bazı troller Karakurt’u hedef haline getirdi.

Öyle ki kadronun en uygun oyuncularından Ebrar Karakurt’un kadrodan çıkarılmasını isteyenler bile oldu. Yöneticilere şikayetler.

Bununla yetinmeyen bazı hadislerde Türkiye’nin Sırbistan’a yenilmesi bile isteniyordu. Kin bu kadar büyük! Bu insanlar alışılagelmiş şampiyon olunca en hoş tepkiyi biz verdik.

Hatta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İnternetin Sultanlarını tebrik etmesinden bile rahatsız oldular.

Bir kullanıcı, Erdoğan’ın tebrik mesajını, “İlk defa sana katılmıyorum… Eminim bu geceden sonra binlerce çocuğumuz LGBT bireyleri taklit edecek. Aileler parçalanacak, evler yıkılacak.” yorumunu yaptı.

Kullanıcının yorumu da gündemdeydi.

Ne düşünüyorsun?

haberulukisla.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu